Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2022 metų sausis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2022 sausio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2022 metų sausis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstas Magas. Panašu, kad net ir neturint visų faktų jus neraminančiu klausimu, jūs vis tiek planuojate pasinaudoti savo pozicija ir dalinai panaudoti jėgą (jei taip galima išsireikšti). Būkit atsargūs! Turit suvokti, kad kartais nuo jūsų niekas nepriklauso, tad nustokit versti save ar kitus vykdyti tai, kam dabar dar ne laikas. Pasistenkite nemanipuliuoti žmonėmis ar situacijomis, nes tai gali atsisukti prieš jus pačius. Nešvaistykite savo talentų be reikalo. Jei turit kažkokių gebėjimų, kuriuos iki šiol slėpėt, tai gal dabar pats laikas parodyti ką iš tiesų sugebate? Juk dar tiek daug galite duoti.

Nedvejokite dėl didesnių pasikeitimų. Jei kyla tokios dvejonės, pagalvokite ko visgi bijote. Ar nebus taip, kad kitiems gali nepatikti jūsų naujasis aš? Gal jūs ir teisus, gal jiems ir nepatiks, tačiau tai visiškai nereiškia, kad turite atsisakyti savo ketinimų, ypač, jei jaučiate, kad taip bus teisinga.

Patarimas. Pažvelkite į viską griežčiau, jei norite, kad planas pavyktų. Sukaupkite savo vidinę jėgą ir pirmyn! Būkit ištikimi savo tikslui ir nustokite ieškoti pasiteisinimų!

JAUTIS

Apverstas Lazdų pažas. Korta sako, kad išbandėte kelis naujus projektus, surizikavote, tačiau jie nebuvo ypač sėkmingi. Galbūt turėjote viziją pradėti naują projektą ar susirasti naują pomėgį, manydami, kad tai paskatins didesnius ir geresnius dalykus jūsų gyvenime, tačiau netrukus supratote, kad pasirinkote neteisingai ir tai nesukėlė nei laukto augimo, nei plėtros. Galbūt supratote, kad iš tikrųjų nepakankamai susitelkėte į tai, kokie buvo jūsų tikslai ir uždaviniai, ir todėl jūs nepasiekėte norimų rezultatų. Laimei, jūs dar nenuėjote per toli ir galėjote lengvai atsitraukti nuo tų projektų, kurie nesuteikė laukiamo rezultato. Kartais šios nesėkmės gali būti naudingos tyrinėjant naujas teritorijas ir išbandant, kas jums tinka, o kas ne.

Šį mėnesį daug kas rutuliosis ne taip, kaip planavote. Prie viso to, dar ir kantrybės trūks, ypač, kai neįmanoma nieko pakeisti. Šio mėnesio moto turėtų būti: „aš esu kantrus ir su savimi, ir su kitais“, kartokite tai kasdien kaip mantrą :) Ir per daug nesidalinkit savo paslaptimis, nes kažkas gali sugriauti jūsų pasitikėjimą.

Patarimas. Venkit dirbti paskubomis ar apžioti daugiau, nei pajėgsit sukramtyt. Ir gerai pagalvokit prieš kalbėdami, nes impulsyvūs žodžiai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.

Apverstas Lazdų pažas
apverstos Trys lazdos

DVYNIAI

Apverstos Trys lazdos. Ši korta bando atkreipti dėmesį į tai, kad gal jūs ir nutarėte pradėti savo asmeninio tobulėjimo kelionę, tačiau jums visiškai nesiseka vykdyti planus, kuriuos buvote sau nusistatę. Panašu, kad jūsų laukia vėlavimai ir įvairūs trukdžiai kelyje. Reikia skirti daugiau laiko savo ateities planavimui. Tai ypač aktualu tiems, kurie dar net nepradėjo mąstyti apie savo ilgalaikius tikslus; arba tiems, kurie jau pervargo nuo esamų užduočių (ar tų, kurios tuoj tuoj sukris). Jūs tik reaguojate, tačiau nieko protingo ir apmąstyto dėl to nedarote. Tad, savaime suprantama, laukia nusivylimas ir tas bendras jausmas, kad gal visai be reikalo šią kelionę pradėjote ir tik sugaišote daug brangaus laiko. Ko jūs visgi galite nesuvokti, tai yra tai, kad visi šie trukdžiai – labai svarbi jūsų didžiosios gyvenimo kelionės dalis ir bet kuriuo atveju visgi kažkuo pasitarnaus. Ši korta taip pat primena, kad gėrį ir džiaugsmą galima rasti šalimais jau dabar. Nereikia verstis per galvą ir bėgti tik pirmyn. Mėgaukitės kiekviena diena.

Patarimas. Gali būti, kad jūsų ambicijos šiuo metu yra kiek per didelės. Permąstykite savo planus ir tikslus.

VĖŽYS

Aštuoni kalavijai. Nuolatinis lindimas į savo paties galvą gali duoti daugiau žalos nei naudos. Mintys perauga į baimes, į jausmą, jog esate niekam nereikalingi, įstrigę ir pamiršti, ir tai net gali pavirsti į savotišką paranoją…

Giliai įkvėpkite. Pažvelkite į veidrodį – juk tikrai galite savimi didžiuotis. Tikrai yra dėl ko. Paleiskite praeitį ir mažiau pergyvenkite dėl rytojaus. Dabar būtų pats laikas susikoncentruoti ties geru ir pasipriešinti tiems demonams galvoje. Jūs stiprūs! Jūs gražūs! Ir visos jūsų baimės bei problemos yra labiau jūsų galvoje nei realybėje. Ir iš viso to galima lygiai taip pat paprastai išsivaduoti kaip ir įklampinti. Nebūkite auka, dar kartą giliai įkvėpkite ir tiesiog pasistenkite apie viską pamąstyti logiškai. Mažiau pergyvenkite dėl smulkmenų, mažiau save smerkit ir kankinkit išsigalvotais dalykais. Tikrai nesate jau taip stipriai įstrigę, kaip bandot įrodyti sau ir kitiems. Jau greitai ateis laikas, kai suvoksit, kad strigę ir supančioti esate tik tiek, kiek leidžiate sau taip jaustis.

Stenkitės nesikišti ten, kur jūsų neprašo. Jei matot, kad kyla kažkoks konfliktas, kuris tiesiogiai jūsų neliečia, atsitraukit. Tai ne jūsų kova.

Patarimas. Pakeitę savo mąstymą, pakeisite ir gyvenimą. Įsileiskite į savo mintis ir širdį daugiau pozityvumo. Išeitis visada yra, bet ją randa tik tie, kurie ieško.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstos Septynios taurės. Užteks svajoti, laikas pradėti veikti. Dabar tas laikotarpis, kai praktiniai veiksmai turės daugiau įtakos jūsų fantazijų ir svajonių išsipildymui. Jūs jau viską kuo puikiausiai susidėliojote į lentynas. Sprendimas toks akivaizdus ir prieš pat jūsų nosį, kad net keista, jog vis dar kažko delsiate. Ko gi laukiate?

Pradėkite nuo paprasto sąrašo „Ką turiu padaryti“. Nepasididžiuokite ir kreipkitės patarimo į žinančius atsakymus į jums kylančius klausimus. Tai kažkas panašaus į tokią situaciją, kai norite išsikepti tortą. Tam, kad tai padarytumėte, jums reikia išlipti iš lovos, susirasti receptą, susidaryti reikalingų produktų sąrašą, įsigijus juos, tinkamai sumaišyti su gilia meile ir atsidavimu, pašauti į orkaitę ir apsišarvuoti kantrybe, kol tortas kepa. Taip ir gyvenime: jei nori pasiekti tikslą (išsikepti tortą), reikia įdėti pastangų.

Patarimas. Laikas grįžti į realybę ir pažvelgti į daiktus, žmones bei pasaulį be rožinių akinių ant nosies. Prieš akis gali laukti sunkus prabudimas.

MERGELĖ

Apversta Diskų karalienė. Panašu, kad nevertinate savo pačių poreikių. Vis kiti ir kiti, o save visiškai pamirštate. Negerai. Kitais rūpintis yra gerai, bet ir sau turite skirti daugiau laiko. Reikėtų labiau pasirūpinti savo sveikata ir, tiesą pasakius, net gi išvaizda. Gal jau laikas aplankyti kirpėją? O gal susitvarkyti nagus? O gal tiktų masažas?

Ir labai svarbus momentas – gal jums ir nelabai kokia nuotaika, bet neverskite savo bėdų ir blogų emocijų ant kitų. Čia ne jų kaltė, kad mėnuo prastas išpuolė. Neverskite jų jaustis kvailais ir nieko neišmanančiais.

Siūloma laiku apmokėti visas sąskaitas, kad ir kaip gaila su tais sunkiai uždirbtais pinigais atsisveikinti. Bet geriau jau turėti mažiau ant rankų, nei turėti skolų.

Patarimas. Tiesiog skirkite daugiu dėmesio ir laiko sau. Jei turit rimtesnių finansinių problemų, pasitarkite su profesionalais, kurie pagelbės sugrįžti į savas vėžes.

Apversta Diskų karalienė
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Kalavijų riteris. Šio mėnesio korta rodo, jog šiame savo gyvenimo etape keliauti turite vieni, tik tokiu būdu galėsite susikurti vertingą gyvenimo patirtį ir subręsti. Savo laisvės ir nepriklausomybės paieškų kelyje bus padaryta klaidų, nes visko iki galo neapgalvojate ir esate nekantrūs, bet visa tai – dalis kelionės. Padarykite pertrauką tam, kad pirmiausia galėtumėte tvirtai atsistoti ant žemės, susidėliokite savo mintis ir susikoncentruokite tik ties svarbiausiais dalykais, nes dabar viskas subyrėję į atskirus gabaliukus. Panašu, kad idėjų kažkokių gal ir kils, tačiau vis tiek nežinosite, kuria kryptimi geriau judėti, o tai skatins daryti skubius ir neapgalvotus sprendimus. To pasekoje gali tekti „skęsti“ ne tik jums, bet ir šalia esantiems, nes nusitempsite juos kartu. Ir pasistenkite nuolat nekeisti savo nuomonės. Tiesiog sulėtinkite tempus, nes skubos darbą velnias renka.

Patarimas. Agresija šiuo metu gali būti visiškai nereikalinga. Raskite būdą kaip nusiraminti ar tiesiog atsiriboti nuo bet kurios nemalonios situacijos.

SKORPIONAS

Saulė. Jaučiatės atsigavę ir pilni jėgų? Visi planai einasi kaip per sviestą? Saulės korta sako, kad viskas einasi taip kaip turi eitis, o jūs einate teisingu keliu. Ir panašu, kad jūsų gyvenime šiuo metu tikrai daug visko vyksta, o Visata palaiko jus visu 100%. Bus padaryti teisingi pasirinkimai, kurie dar labiau pagerins jūsų gyvenimo kokybę ir suteiks vidinio pasitenkinimo. Jūs tiesiog spinduliuojate ir aplinkiniai tai pastebi. Ir tas jūsų spinduliavimas kitiems taip pat suteikia daugiau pasitikėjimo, nes jie mato, kad įmanoma pasiekti aukštumų, jei tik įdedi kiek pastangų.

Visos rūpestį kėlusios problemos po truputį pradės spręstis. O tai, kas atrodė sunkiai suvokiama, neįžvelgiama, pagaliau pradės aiškėti. Rūkas atsitrauks.

Ir nors ši korta yra laikoma viena iš geriausių Taro kortų, nereikėtų pamiršti, kad ir ji turi savo neigiamą pusę. Saulė gali ir nudeginti. Neužrieskite per daug nosies. Taip, jums sekasi, bet nebūtina tuo nuolat girtis.

Patarimas. Pasinaudokite naujomis galimybėmis, jei tik tokios pasitaikys naujame jūsų kelyje. Nesvarbu, ar tai būtų naujas darbas, nauja pažintis, kelionė ar nauji dvasiniai potyriai. Imkite viską, ką likimas jums siunčia, išnaudokite tą teigiamą energiją ne tik savo, bet ir aplinkinių gerovei sukurti.

Saulė
Apverstas Mėnulis

ŠAULYS

Apverstas Mėnulis. Įvykiai, žmonės, situacijos – viskas atrodo labai painu. Labai svarbu perlaukti šį periodą, neskubėkite ir nesistenkite skubinti įvykių ar žmonių, kol jie patys nėra pasiruošę. Šį mėnesį jūsų intuicija, nuojauta bus pakylėta iki aukštumų, tad labai svarbu, kad pasitikėtumėte savo vidiniu balsu net ir tuomet, kai visiškai neturite supratimo iš kur tai ir kodėl. Tačiau nepamirškite ir to, kad kadangi aplinkui bus kažkokio miglotumo, tai ir tas miglotas situacijas bus dar sunkiau suvokti ir įvertinti. Neskubėkite daryti išvadų ar kaltinti aplinkinių.

Jei laukiate kažkokio jums svarbaus atsakymo iš kito žmogaus, nusiteikite, kad teks dar palaukti. Išlikite kantrūs.

Patarimas. Jūsų baimės gali būti pagrįstos. Iliuzijos jau nebe iliuzijos, o faktas. O tai reiškia, kad laikas nusiimti rožinius akinius ir patikėti, kad tai, ką matote, iš tiesų gali būti tikra.

OŽIARAGIS

Imperatorius. Turite suprasti, kad proto dominavimas prieš širdį kartais yra tiesiog būtinas. Net ir tuomet, kai to visiškai nenorime. Labai svarbu išlaikyti šaltą protą ir dėmesį, kai tenka priimti svarbius sprendimus. Judėkite tik pirmyn ir darykite ką mokate geriausiai. Jei sugebėsite susitvarkyti su savimi, tai ir kiti gyvenimo sunkumai nebe atrodys tokia jau didelė problema. Moterys, jei jūsų gyvenime yra vyresnis vyriškis, kuris bando rodyti dėmesį, neatstumkite jo vien todėl, kad jis vyresnis.

Dabar reikalinga disciplina, logika ir tvarka bet kurioje jūsų gyvenimo sferoje, o ypač finansų. Ar žinote kiek turite ir kiek bei kam išleidžiate? Dabar nereikia koncentruotis ties tuo, ko neturite. Vietoje to geriau pasirūpinti tuo, ką jau turite.

Patarimas. Ši korta kalba apie apie atsakomybę – ar tai būtų namai, šeima, darbas ar net savęs tobulinimas. Šiuo laikotarpiu būkite pasirengęs prisiimti daugiau atsakomybės.

Imperatorius
taroskopai

VANDENIS

Dešimt lazdų. Turbūt jaučiatės taip, lyg ant kupros nešate viso pasaulio bėdas. Ką gi, pats laikas sustoti ir gerai permąstyti ar tikrai nėra galimybės tą nešulį palengvint (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme). Ypač tai liečia emocijas. Jei gerai permąstysite emocijas, kurias nešate su savimi, pastebėsite, kad kai kurios iš jų net ne jums priklauso, o yra kažkieno kito. Gal draugo, gal vyro, žmonos ar išvis svetimų žmonių. Pats laikas save nuraminti, nesistenkite padaryti visko patys. Esate pervargę, sunkiai dirbote (tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesionaliame), ir dabar pats laikas padaryti pertraukėlę. Pasinaudokite ja.

Darbe nebijokite paprašyti pagalbos, jei sunku, ar užduoti klausimus, jei kas neaišku. Neapsiimkite naujų darbų, kol nesusitvarkėte su senaisiais.

Patarimas. Galbūt dabar ir atrodo, jog visko per daug ir daugiau nebegali… Bet tu stiprus! Tu gali! Liko visai nedaug!

ŽUVYS

Penki diskai. Tai sunkus periodas, kai jausitės nesaugiai. Dabar labai svarbu žinoti ir nuolat prisiminti tai, kad visada galima sulaukti pagalbos, kai jos labai reikia. Galit jaustis vieniši, bet tai tik jūsų valioje viską pakeisti. Turbūt atrodo, kad visi gyvena kuo puikiausiai ir tik jums viskas nesiseka, ir tik jūs kenčiate. Ar tikrai? Ar padarėte tikrai viską, kad tai pasikeistų? Ir jei reikia pagalbos, ar sugebate „perlipti“ per save ir jos paprašyti? Viskas, ko reikia, tai paprašyti. Visada atsiras kažkas, kas mielai pagelbės. Tas pats liečia ir darbinius reikalus. Jūs tikrai neprivalote visko daryti vieni, nes nesate mašina, kuri turi amžiną variklį. Paprašykit pagalbos ir reikalai tikrai pagerės.

Viskas labai gerai atsispindi paveikslėlyje. Žmonės paveikslėlyje alkani, basi ir gal sunkiai serga. Už jų – šilta ir šviesi bažnyčia. Tačiau vargšai net nežiūri į tą pusę, nes jie „atstumtieji“. Bet tai jie patys nesijaučia esą verti tos šilumos. Kai šie žmonės patikės savo verte, gyvenimas pasisuks teigiama linkme.

Patarimas. Jei jums sunku, nekentėkit vienumoje, ieškokit pagalbos, nes ji tikrai visada šalia. Atsiverkit, nereikia visko laikyti viduje.

Penki diskai

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.