Tūzai ir meilė

Tūzai – tai nauja pradžia, sėklos, dovanos, gausos ir gėrovės galimybės ir galingos energijos antlūdis. Į mūsų gyvenimą dažniausiai jie įsiveržia kaip iš giedro dangaus ir kartais visiškai nieko iš to nesigauna. Kitais atvejais, jie tampa nuostabių dalykų pradžia – nauji ryšiai, santykiai ar visiškas esamos situacijos atsinaujinimas. Tai gi, ką jie reiškia, kai kalbame apie širdies reikalus?

Lazdų tūzas

Lazdų tūzas – tai nereali aistringos energijos žiežirba. Tai nereali sėkmės korta. Jei ši korta pasirodo Taro skaityme, skirtame širdies reikalams, gali lengvai sakyti, kad bent vienas žmogus dėl tavęs tiesiog leipsta. Charizmos perteklius. Tačiau nereikia pamiršti, kad žiežirba – tai momentinis reikalas, ji sužiba ir beveik iškart užgęsta. Tad ir realiame gyvenime ji tik švystels ir mirs, jei nieko su ja nebus daroma.

Priklausomai nuo aplinkinių kortų arba jei pasirodo apversta, tai gali reikšti paviršutinšką susidomėjimą, kuriam stinga gilumo ir intymumo.

Lazdų tūzas – tai mus varančios gyvenimiškos energijos šaknys, pagrindas. Būtent todėl ši korta stipriai susijusi su seksualine energija, tiek vyriška, tiek moteriška, tačiau dėl akivaizdžių priežasčių labiau siejama su vyriškumu ir seksualine sveikata. Apversta gali reikšti impotenciją.

Intymūs mūsų gyvenimo momentai, kuriuos nusako Lazdų tūzas, yra aistringi ir fiziškai energingi, tačiau ne visada priveda prie emocinių ryšių gilinimo. Tai labiau apie buvimą momente ir nemąstymą apie nieką labai rimto.

Taurių tūzas

Taurių tūzas dažnai pasirodo tuomet, kai kalba eina apie gražios, didžios, nuostabios naujos meilės pradžią, bet gali reikšti ir paprastą įsimylėjimą. Apie abipusius tvirtus jausmus labiau kalba Dviejų taurių korta.

Aukščiausia šios kortos išraiška – tai besąligiškos meilės dovana. Per mus ji skleidžia dieviškumą.

Tai emociškai intymiausia korta iš visų tūzų, siejama tiesiogiai su meilės išsiliejimu. Jei šią kortą matai savo skaityme ir žinai, kad tai susiję su tuo, ką jauti kažkuriam asmeniui, turbūt norėsi įsitikinti, kad ir tas asmuo jaučia tą patį, nes greičiausiai juodai ant to žmogaus užkibsi, jei jau pasileisi tuo keliu.

Apversta ar įtakojama neigiamų kortų gali rodyti, kad jausmai ar atsidavimas yra slepiami ar net varžomi.

Tai taip pat simbolizuoja sueitį, praneša apie pastojimą, ypač šalia Imperatorės arba Saulės.

Kalavijų tūzas

Kai Kalavijų tūzas pasirodo Taro skaityme meilės reikalais ir kalba eina apie potencialų pasimatymą, gali tikėtis įdomaus ir įsimenančio bendravimo bei būti supažindintas su nauju požiūriu ar idėjomis. Jei ši korta pasirodo, kai kalbama apie jau egzituojančius santykius, tuomet tai parodo, kad turi galimybę tarpusavio bendravimą ir susikalbėjimą pakeisti į geresnę pusę. Tai taip pat gali reikšti, kad kažkuris iš parnerių į santykius pradėjo žiūrėti iš kitokios ir naujai atrastos perspektyvos.

Perversta ar neigiamai įtakojama šalia esnčių kortų gali rodyti visišką nesusikalbėjimą arba nesugebėjimą savo susižavėjimo išreikšti žodžiais. Tai taip pat gali reikšti ir bjaurų, aštrų liežuvį, kuris nevengia įskaudinti.

Intymiuose santykiuose Kalavijų tūzas gali reikšti, kad susijaudinimui sužadinti yra daugiau kalbama, arba nutariama išbandyti kažką visiškai naujo ir nebijoti eksperimentų.

Diskų tūzas

Diskų tūzas gali rodyti super ištaigingą pasimatymą liukso klasės aplinkoje. Gali būti, kad tave žavi žmogus, užimantis aukštą statusą visuomenėje, tiesą pasakius, jis tau būtent dėl to ir patinka – dėl užimamos padėties, arba dėl valdžios, arba dėl pinigų.

Kai Taro kortų skaityme kalba eina apie jau egzistuojančius santykius, tai gali rodyti naują tikslą, kai nutariama labiau pasistengti dėl bendrų ir sėkmingų finansų. Arba, kaip nebūtų keista, nutariama pradėti sveiką gyvenimo būdą.

Apverstas ar įtakojamas neigiamų kortų, šis tūzas gali simbolizuoti, kad žmogus yra tiesiog apsėstas minčių apie fizinę ir materialinę santykių pusę. Kažkuris vienas, o gal ir abu, gali labiau pergyventi dėl to kaip viskas atrodo išorėje, o ne dėl santykių ir emocijų gilumo ir tikrumo.

Intymioje aplinkoje Diskų tūzas simbolizuoja aukščiausio malonumo siekimą arba atsidavimą gyvuliškiems instinktams.

Turit minčių iš savo patirties? Pasidalinkite komentaruose…