GYVENIMO PAMOKOS: Likimo Ratas – kas slepiasi po korta nr. X?

Daugelis žmonių Likimo Rato kortą skaito kaip palankią ir sėkmę žadančią, visas gėris jau pakeliui. Kartais, žinoma, tai tiesa… bet bet bet… tikrai ne visada! Jei gerai įsižiūrėsi į šią Taro kortą (numeris 10), pastebėsi, kad čia pavaizduotas toks pats ratas, koks sukasi kiekvieno mūsų gyvenime… Kartais tu jį valdai kaip karo vadas ant nuostabaus juodo žirgo, o kartais jis valdo tave, nuversdamas nuo sosto ir sutrypdamas to paties nuostabaus žirgo kanopomis. Tad labai paprasta – kartais tu pačiame to rato viršuje, o kartais – visiškoje jo apačioje.

Gera žinia ta, kad TAI visgi ratas, ciklas, jei taip patogiau. Ir kai nusiteiki ir paruoši save, kai susijungi, sinchronizuoji save patį su Tikrąja Savo Esybe, tuomet net ir tas laikotarpis, kai atsidursi  ciklo apačioje, nebebus toks baisus. Problema dažniausiai tame, kad NESI pilnai su savimi susijungęs. Štai čia ir pasireiškia ta svarbi ir paslėpta Likimo Rato žinutė! Kokia? O gi, viskas labai paprasta – tai pats ciklas, pati kaita, viskas nuolat keičiasi.

Gyvenimo ciklas ir sinchronizacija

Nesvarbu, ar visai nesenai susidūrei su Taro skaitymu, ar ne, tačiau Likimo Rato žinutė liečia mus visus.

Tikroji pamoka, kurios išmoko Likimo Ratas, yra ta, kad gyvenime mes nuolat susiduriame tai su aukštumom ir sėkme, tai krentam skaudžiai žemyn. Taip ir turi būti, nes be kontrasto, be tų akivaizdžiai juntamų skirtumų, mes nežinotume, kad geri dalykai ne visada yra geri, o blogi – ne visada blogi. Tai verčia mus nuolat judėti, tai palaiko mūsų budrumą, kad per daug neatsipalaiduotume ir neužsibūtume sąstingyje.

Vienas tikras ir garantuotas dalykas yra tas, kad net jei dabar esi savo gyvenimo pakilime, žinok, kad anksčiau ar vėliau viskas kažkokiu būdu pasikeis. Tai visiškai nereiškia, kad laimė ir sėkmė nuo tavęs nusisuks, tačiau gyvenimas keisis. Ir kai taip atsitiks, ar būsi tam pasiruošęs?  Geriausias būdas susitvarkyti su visais gyvenimo vėtymais ir mėtymais, tai kuo giliau susijungti su savo Dvasine Esybe, kuri slepiasi kiekviename iš mūsų. Visata turi numačiusi tau Planą, kurį daugiau ar mažiau tau gali atskleisti astrologinė prognozė.

Žinoma, labai lengva išklysti iš kelio takelio, kai nežinai, ką turėtum daryti ir koks tavo tikslas, tačiau tiek Likimo Ratas, tiek pažintis su astrologija gali padėti tau susiorientuoti. Kuo sąmoningiau pažvelgsi į Rato aukštybes ir jo bedugnes, tuo paprasčiau bus sugrįžti į išsiderinusį gyvenimo ritmą.

Tikrai bus geriau… Tai nuostabi besisukančio Rato magija…

Jei šiuo metu gyvenimas yra numetęs tave žemyn, jautiesi sugniuždytas ir praradęs viltį, tuomet pats laikas pradėti mąstyti kiek pozityviau, nes Rato pakilimas jau ne už kalnų, jau pakeliui. Nepamiršk, kad tamsiausia visada prieš aušrą. Tai gi, kur dabar esi? Viršuje? Apačioje? Ar esi pasiruošęs pasikeitimams? Jei nori, pasidalink savo mintimis komentaruose…