Taro kortų dėlionė KELIAS nusako galimybę pasiekti tai, ko taip trokštate; tai ką darėte iki šio momento ir tai, ką reikėtų daryti artimiausiu metu. Šis dėliojimo būdas padės rasti optimalų tikslo pasiekimo kelią.

Šią dėlionę siūloma naudoti tuomet, kai išgirstate tokius klausimus:

  • Ką turėčiau padaryti, kad pasiekčiau A, B ar C?
  • Kaip man rasti gyvenamąją vietą, partnerį, gerą darbą ir pan.?

Šis dėliojimo būdas parodo galimybes ir perspektyvas, ir tuo pačiu būdus kaip tomis galimybėmis pasinaudoti.

Reikšmės:
1 – Klausimo esmė. Tai gali būti pasiekta.
Kairys stulpelis nurodo kas buvo daroma nurodytose srityse:
2 – Sąmoningas požiūris ir racionalus elgesys. Tai, apie ką jūs galvojote, protingos idėjos, ketinimai.
3 – Nesąmoningas požiūris ir emocionalus elgesys. Troškimai, siekiai, viltys ir baimės. Tai, ką jūs jautėte arba jaučiate dėl iškilusio klausimo.
4 – Išorinė pozicija. Įspūdis, kurį darote kitiems. Gali būti, kad tai tik paviršutiniškas požiūris į esamą klausimą.
Dešinys stulpelis pateikia rekomendacijas kaip tą Kelią nueiti (elgesys ir mintys), kad pasiektumėte galutinį tikslą. Reikšmės sąlyginai atitinka kairį stulpelį:
7 – Sąmoningas požiūris. Siūloma per naują pažvelgti į esamą situaciją.
6 – Emocinė būsena. Jums parodoma kaip turėtumėte jaustis užduoto klausimo atžvilgiu. Pakeistas požiūris gali padėti pasiekti tikslą.
5 – Išorinė įtaka. Siūlomas veikimo būdas.

Kaip interpretuoti Kelio dėlionę
Pirmiausia išsiaiškinkite perspektyvas, kurias nurodo 1 korta. Prie ko prives jūsų sumanymas? Ar verta toliau eiti pasirinktu keliu? Jei atsakymas neigiamas, tai gali reikšti, kad trokštamas tikslas negali būti pasiektas iš principo arba dabar netinkamas metas. Tokiu atveju reikėtų šį klausimą užduoti kitą kartą. Jeigu tikslas pasiekiamas, išnagrinėkite kiekvieną lygį, kad sužinotumėte ką ir kaip reikėtų pakeisti. Tam sulyginkite kortas: 2 su 7; 3 su 6; 4 su 5. Ypač didelį dėmesį atkreipkite į 6 kortą, nes būtent ji pasakys jums ką reikia daryti.

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!