Penkių kortų dėlionė

Penkių kortų dėlionė – tai Taro kortų dėliojimo būdas, vienas iš paprastųjų variantų, nuo kurių verta pradėti naujokams. Šią dėlionę galima naudoti kiekvieną dieną kaip Dienos kortos papildymą.

 1. raktas arba pagrindinis aspektas;
 2. praeitis arba tai, kas jau yra;
 3. ateitis arba tai, į ką iš naujo reikėtų atkreipti dėmesį;
 4. priežastis arba pagrindas;
 5. vainikas arba galimybės (rezultatas).

Žinoma, yra gausu variacijų, tad galite susigalvoti savo penkias pozicijas arba pasinaudokite mano siūlomais variantais.

Skaičius penki yra stiprus numeris, kuris kaip ir tvirtai laiko mus ant žemės. Žemiau pateiktas variantas – tai galimybė pažvelgti į tai, kur dabar esate ir kaip toli jūsų tikslas. Nusiraminkite, išvalykite galvą nuo pašalinių minčių ir gerai išmaišykite kaladę. Ištraukite penkias kortas ir išdėliokite jas užverstas priešais save, geriausia vienoje eilėje. Pirmoji kairėje – tai pradžia, skaičius 1. O toliau:

Penkių kortų dėlionė: Aš ir mano tikslas

1 – tai jūs dabartinėje situacijoje;
5 – tai jūsų tikslas. Tai gali būti darbas, santykiai ar asmeninis tobulėjimas.
2, 3 ir 4 – tai kelias, iki to tikslo. Tiksliau, čia labiau kalbama apie iššūkius, kurie laukia jūsų kelyje į tikslą. Gali būti, kad apie šias kliūtis jau numanote, nujaučiate; o gali būti ir taip, kad net neįtariate, kad jos ten gali būti.

Pavyzdžiui, jus domina darbo paieškos. Penkta (paskutinė) korta gali jums pasufleruoti, kokioje srityje to darbo turėtumėte ieškoti. Pirma korta parodytų jūsų dabartinius sugebėjimus ir pasirengimą. Kortos 2, 3 ir 4 – parodytų ką turėtumėte padaryti, kur save patobulinti, kad pasiektumėte tikslą.

Kiti variantai:

 1. Tolima praeitis.
 2. Praeitis.
 3. Dabartis.
 4. Ateitis.
 5. Tolima ateitis.

Arba:

 1. Situacija;
 2. Iššūkiai;
 3. Patarimas;
 4. Svarbiausia atkreipti dėmesį į…
 5. Rezultatas.

Arba:

 1. Tu;
 2. Jis / ji;
 3. Santykių potencialas;
 4. Patarimas;
 5. Galimas rezultatas.

Turit savo variantą? Pasidalinkit juo komentaruose!

Daugiau dėlionių rasite čia.

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!