Taro kortų dėlionė: Kaip rasti meilę?

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų Taro kortoms – tai širdies reikaliukai. Dažnai tikima, kad tikra meilė – tai kažkas už mūsų, virš mūsų pačių, kad ji iš anksto nulemta ar kad tai tiesiog likimo pirštas, taip sakant, kaip pasiseks… Iš tiesų, mes patys atliekame labai svarbų vaidmenį romantiniame širdies gyvenime. Tikrosios meilės paieškos pirmiausia turi užgimti mūsų pačių viduje.

Geriausi, giliausi santykiai užgimsta tarp tų partnerių, kurie jau yra atradę save kaip individus. Kai išvystomas savo paties supratimas ir suvokimas, jų partnerystė turi daugiau šansų gyvuoti, vešėti ir klestėti. Kartu su savęs pažinimu galime geriau išreikšti savo jausmus ir nustatyti atinkamas ribas. Būtent tai abiems partneriams suteikia galimybę atpažinti tas santykių sritis, kurioms reikia skirti daugiau dėmesio, kad augtų ir žydėtų. Jie taip pat geriau žino savo poreikius ir gali juos įvardinti, tuo pačiu gali lengviau suprasti ir savo partnerio poreikius. Dar svarbiau yra tai, kad ypač vieniši, bet save atradę, potencialiame partneryje gali lengviau atpažinti tinkamus ar netinkamus bruožus.

Ši Taro kortų dėlionė: Kaip rasti meilę? – atkreipia dėmesį į pagrindines sritis, ties kuriomis reikia labiau padirbėti, kad pagaliau ir į tavo gyvenimą ateitų meilė.

  • Pirmoji korta. Ji parodo tave ir pagrindines tavo problemas, susijusias su širdies reiklais. Ši korta siejama su emociniais tavo meilės gyvenimo aspektais.
  • Antroji korta. Ši parodo tavo pasikartojantį elgesį, jo detales, kurios įtakoja tavo širdies reikalus.
  • Trečioji korta. Ši parodo sritis, kuriose turėtum dar kiek paaugti, kad atrastum meilę.
  • Ketvirtoji korta. Ši parodo sritis, kurias apskritai turėtum pakeisti ir perdirbti, jei nori rasti meilę.
  • Penktoji korta. Ši parodo tavo vidines sritis, kurias turi išlaisvinti, atskleisti ar išreikšti, jei nori, kad meilė aplankytų ir tave.

 

Reikia pagalbos? Domina romantinių santykių klausimai? Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!