Ratas

Būrimui Ratas naudojamos Didžiojo arkano kortos. Kaladė paruošiama Jums įprastu būdu. Trylika kortų atrenkama nuo viršaus, apačios ar kitu Jums patogiu ar įprastu būdu ir išdėliojamos į ratą prieš laikrodžio rodyklę. Geriausia pradėti yra nuo tos vietos, kuri atitinka buriamo žmogaus zodiako ženklą.  Jei apie žmogų nieko nežinoma, tuomet rekomenduojama pradėti nuo Avino ženklo.

Trylikta korta dedama per vidurį ir atverčiama paskutinė.

Toliau būrimo eiga vyksta pagal astrologinius būstus, dvylika mėnesių, paros valandas ar kokius kitus Jums patogius vienetus.

Jei žinių apie žmogų pakanka, tuomet iš Mažųjų arkanų kaladės galima išsirinkti tą žmogų atitinkančią kortą ir padėti vietoje trylikto numerio.

Dėliojant Ratą galima pasinaudoti štai tokiu supaprastintu astrologinių būstų aiškinimu:

1 – Asmenybė
2 – Pinigai
3 – Draugai, artimieji
4 – Santuoka, namai; apskritai sutartys
5 – Vaikai; taip pat laisvalaikis
6 – Sveikata; taip pat darbas
7 – Partneris
8 – Seksas ir mirtis (kažkieno kito); taip pat savos
sveikatos problemos
9 – Kelionės, religija
10 – Karjera; profesinis augimas
11 – Svajonių įgyvendinimas
12 – Slapti ryšiai; taip pat sveikatos problemos,
okultiniai ryšiai.

13 korta, gulinti per vidurį (jei nebuvo specialiai atrinkta ir padėta), vaizduoja lyg ir viso būrimo išvadą ir todėl lieka užversta iki pačios pabaigos. Likusios kortos, kaip įprasta, atverčiamos ta tvarka, kuria ir buvo išdėliotos.

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!