Romantika

Meilės dienos vakaras jau čia… Dovanojame jums dar vieną Taro kortų dėliojimo būdą, skirtą meilės ir tarpusavio santykių klausimams spręsti…

  • 1 korta – Kokios mano galimybės patirti meilę ir romantiką ateityje?
  • 2 korta – Kiek naujas mylimasis/mylimoji bus panašus į ankstesnius?
  • 3 korta – Santykių tvirtumas?
  • 4 korta – Kokia bus santykių kokybė?
  • 5 korta – Kokia vedybų tikimybė?
  • 6 korta – Kaip ilgai truks?
  • 7 korta – Ką galima padaryti, kad rasčiau tikrą ir ilgalaikę meilę?

Kai klausiame Taro apie santykius ir meilę, nereikėtų pamiršti, kad visgi esame savo likimo kalviai ir tik mes patys galime kontroliuoti savo veiksmus ir poelgius. Nepamirškim, kad mūsų jausmai ir emocijos nuolat kinta, o Taro kortų patarimai – tai tik nuorodos ir jokiu būdu ne taisyklės.

Taro kortų dėliojimo būdas ROMANTIKA – puikus įrankis tiems, kurie ieško romantinių santykių arba tiems, kurie tik visai nesenai į tokius įžengė. Šios dėlionės tikslas – padėti pažvelgti giliau į savo pačių poreikius bei gauti patarimų kaip ir ką galima pakeisti, jei to tikrai reikia.

Kai suvokiame santykių skleidžiamą energiją, tuomet atsiranda ir suvokimas, kur gali kilti problemų ir kaip jas spręsti. Būrimas ROMANTIKA gali nurodyti ne tik silpnąsias santykių puses, bet ir stipriąsias, bei pateikti keletą nuorodų kaip tuos gerus santykius išlaikyti.

Naudojant šį būrimo būdą, svarbu atsiriboti nuo savo troškimų ir į viską pažvelgti atviru ir blaiviu protu – kortos kartais gali pasakyti ne tai ką taip trokštame išgirsti. Svarbu tai priimti ir apmąstyti, o tik tuomet daryti sprendimus.

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!