Pirmą kartą šį dėliojimo būdą užtikau prieš kokius 6 metus ir man jis labai patiko. Metai eina, o šis paprastas dėliojimo būdas mano gyvenime visiškai nepakito. Kas geriau gali mums papasakoti apie Taro kaladės sugebėjimus, jei ne pati Taro kaladė…

Ką pirmiausia darome, kai įsigyjame naują Taro kortų kaladę?

Na, žinoma, pradedame nuo to, kad praplėšiame celofaninį įpakavimą ir iš dėžutės išsitraukiame kortas. Bet ar puolame iškart jas maišyti ir dėlioti, skaityti, aiškinti? Manau, kad dauguma su manimi sutiks, kad tikrai NE. Dažnas iš mūsų kortą po kortos jas peržiūrime, kad pajustume jas savo rankose, kad pajustume popierių, ant kurio jos atspausdintos. Galbūt taip praleidžiame net keletą dienų: vėl ir vėl, korta po kortos mūsų rankose? O gal atliekame valymo ir pakrovimo ritualus? Mėnulis, saulė, kristalai, smilkalai, druska?.. Taip, kiekvienas iš mūsų turi savo stilių, SAVO ritualą…

Aš, pavyzdžiui, mėgstu visas jas peržiūrėti kortą po kortos iš abiejų pusių. Ir ne po vieną kartą, po kelis. Tada permaišau ir vėl žiūrinėju. Atkreipiu dėmesį į tas kortas, kurios kažkuo pritraukia labiau nei kitos. Kas tai? Kas patraukė mano dėmesį? Spalvos, simboliai, o gal tiesiog menas? Ar jos su manimi kalba? Vienų kaladžių prisijaukinimas gali užtrukti kelias valandas ar dienas, bet esu susidūrusi ir su tokiomis, kurios prabilo tik po kelių metų… Kaip sakoma, viskam savas laikas.

Kai pagaliau manau, kad kaladė yra pasiruošusi su manimi pasikalbėti, pasinaudoju šiuo interneto platybėse atrastu dėliojimo būdu Interviu su Taro kalade. Nepamenu kur šią dėlionę tiksliai radau ir tikrai nesu jos autorius, bet naudoju ją pakankamai dažnai, na bent jau tiek dažnai, kiek mano rankose atsiduria nauja Taro kortų kaladė.

 

Šis dėliojimo būdas Interviu su nauja Taro kortų kalade yra tikrai geras būdas susipažinti su savo nauja kalade: prisistatyti pačiam ir leisti prisistatyti savo kaladei

Iš esmės, tai tik pokalbis apie bendro darbo potencialą, kai galima aptarti naujos kaladės stipriąsias ir silpnąsias puses, jos galimybių ribas, galimybę kažko iš jos naujo ir naudingo išmokti ir atrasti koks gi tas geriausias būdas su pasirinkta kalade bendrauti, draugauti ir bendradarbiauti. Kai kurie iš mūsų pasirenkame kalades skirtingiems gyvenimo atvejams: meilės reikalai, darbas ir karjera, dvasinis tobulėjimas ir pan. Ir būtent šis dėliojimo būdas suteikia galimybę geriau ir detaliau pažinti bei geriau pasirinkti kam ji gali būti skirta.

Tai gi, jei nesenai įsigijai naują Taro kortų kaladę ir esi pasiruošęs su ja padirbėti, atlaisvink savo stalą, uždek žvakę, jei mėgsti tą daryti, ir išbandyk šį paprastą, bet gerą naujos pažinties būdą. Beje, ši dėlionė puikiai tinka ir tais atvejais, kai nori iš naujo atrasti savo senai įsigytą ir pamirštą kaladę, arba, kai taip ir neradai būdo geriau susipažinti su kažkuria iš jų, kuri, galbūt, atsidūrė Tavo kolekcijoje, o ne darbinėje lentynoje…

Dėliojimo būdas: Interviu su nauja Taro kalade

Dėlionės pozicijos:

  1. Papasakok man apie save. Kokia yra pagrindinė tavo charakterio savybė?
  2. Kokios tavo, kaip kaladės, stiprybės?
  3. Kokios tavo, kaip kaladės, silpnybės?
  4. Ko gali mane išmokyti?
  5. Koks geriausias būdas būtų iš tavęs mokytis ir su tavimi bendradarbiauti?
  6. Kokie pasiekimai gali mūsų laukti, jei rimtai susidraugausime?

Kortas gali dėlioti kaip Tau patogu. Man patinka jas sudėti beveik ratu (trys viršuje, trys apačioje), bet Tu gali dėlioti kaip tik širdis geidžia: viena eile, ratu, dvi po tris, tris po dvi… Tavo asmeninis stilius turi teisę pasireikšti :) Ir tik Tavo reikalas kaip giliai gvildensi kiekvieną iš kortų… Kartais gilinuosi iki negaliu, o kartais tik permetu akimis, nes viskas iškart aišku. Pasitikėk savo jausmais ir intuicija, kiekviena kaladė vis kitokia. Ši dėlionė skirta labiau Tavo naujai Taro kortų kaladei, tad tegul ji ir diktuoja savo taisykles…

Šiam įrašui aš naudosiu visiškai naują, nes senąją jau visai sutryniau, ir gerai visiems žinomą Rider-Waite Tarot. Ši kaladė daug kam iki skausmo pažįstama…

1. Papasakok man apie save. Koks tavo charakteris?

Apversta Dešimt Taurių

Apversta Dešimt Taurių

Ši kaladė pilna paprastos gyvenimiškos laimės, bet ji mane perspėja, kad pro akis nepraleisčiau ir tos laimės, kurią savo gyvenime jau turiu. Gyventi šia diena – toks pagrindinis mano pasirinktos kaladės moto. Ji nenori savęs lyginti su kitomis kaladėmis, nes ji unikali.

2. Kokios tavo, kaip kaladės, stiprybės?

Apversti Devyni Diskai 

Per daug neatsipalaiduoja ir į viską žiūri pakankamai rimtai. Ji sutinka su manimi, kad gyvenime yra pilna mažų džiaugsmų, bet nereikėtų per daug laiko skirti tiems malonumams. Mokėk džiaugtis, bet žinok, kada turi susikaupti. Ką gi, matau, kad kaladė rimtai nusiteikusi :)

3. Kokios tavo, kaip kaladės, silpnybės?

Devynios Lazdos

Per daug pergyvena dėl smulkmenų ir gali būti, kad bus linkusi sutirštinti spalvas. Tačiau yra stipri ir gali susikaupti, kad per daug nenukryptų nuo temos.

4. Ko mane išmokysi?

Vežimas

Įdomu. Kaladė sako, kad išmokys mane dirbti kryptingai ir siekti užsibrėžtų tikslų. Ir svarbiausia, kad viskas vyktų sėkmingai, turiu išmokti vadovautis ne tik logika, bet ir širdimi. Tikslai pasiekiami, kai vyrauja balansas.

5. Koks geriausias būdas iš tavęs mokytis ir bendradarbiauti su tavimi?

Diskų Tūzas

Geriausias būdas mokytis, tai būti atvirai naujovėms. Turiu išlikti pozityvi, optimistiška ir tikinti sėkminga ateitimi.

6. Kas gali būti pasiekta, jei susidirbsime?

Žynys

Labai gerai nuteikianti korta. Bus išmokta gerbti tradicijas, su kuriomis teks susidurti, o gal net sukurti savo, jei neseku niekuo konkrečiai. Manau, kad ši kaladė taps mano mokytoju, kuri pagelbės, kai reikės išmintingo patarimo ar žinių šaltinio. Bus atrastas tiltas tarp manęs ir to, kas aukščiau; kelias į Aukštesnę Sąmonę.


Panašu, kad su šia kalade bus pasiekta tikrai daug ir įdomių dalykų. Svarbiausia, nepamiršti to, kad ji gali kiek sutirštinti spalvas ir pradėti per daug smulkmeniškai viską nagrinėti. Bet tokiu atveju, aš jau žinau, kada geriausia man bus su ja dirbti.

Galbūt nesenai įsigijai naują Taro kaladę? Išbandyk dėlionę Interviu. Na ir, žinoma, būtų įdomu sužinoti kaip Tau sekėsi ją prakalbinti :) Pasidalink savo įspūdžiais komentaruose žemiau! O jei nutarsite paprašyti mano pagalbos, nurodykit kaladę, su kuria bandote susidraugauti ;) Nes jos visos skirtingos ir kalbasi kitaip.

Sėkmės!