Trys I: Įžvalga, intuicija ir instinktai…

Geri instinktai yra natūralus dalykas kiekvienam iš mūsų, bet intuicijos lavinimas bei jos aštrinimas – mūsų kaip skaitytojų gyvenime tiesiog nepamainomas dalykas. Ir tai, žinoma, liečia ne tik Taro kortų skaitytojus, bet ir kitų dvasinių sistemų atstovus.

Gerai išvystyta intuicija dažniausiai asocijuojama su mistiniais pomėgiais ar psichiniu fenomenu. Kai kurie mano, kad intuicija ir psichiniai sugebėjimai patenka po tuo pačiu apibrėžimu kaip pranašavimas, kai kiti intuiciją įvardina kaip vidinis žinojimas apie save arba tai kas už mūsų. Intuicija yra greičiau instinktyvus suvokimas nei loginis išvadų darymas. Intuicijos lavinimas suteiks tau geresnį mūsų pasaulio suvokimą ir gali suteikti tau nesuvokiamų patyrimų.

Pranašai, mistikai ir orakulai metų metus savo gyvenimo skiria aukštenės realybės pažinimui. Sugebėjimas savo intuiciją panaudoti svarbios informacijos atskleidimui ar išminties įžvalgoms – tai sugebėjimas, kurį galima tobulinti, kaip ir daugelį kitų talentų. Intuityvios įžvalgos sujungia tavo sielą ir protą ir tokiu būdu atveria tavo širdį aukštesnei išminčiai, įkvėptai kažko aukštesnio, kažkokių nesuvokiamų mums šaltinių. Įvairūs įrankiai, tokie kaip Taro, gali būti panaudoti savo intuityvaus parašo kūrimui ir padėti suvokti gautą žinią.

Kiekviena Taro korta vaizduoja kažkokią sceną, simbolius ar įvaizdžius, kurie gali labai praversti savo intuityvaus raumens vystymui. Šie simboliai – tai tavo kelionės taškai, iš kurių tavo intuityvioji vaizduotė iškeliauja, pakyla virš visko. Taro naujokai pakankamai anksti pradeda suvokti, kad kortos reiškia skirtingus dalykus skirtingose situacijose. Tai tavo intuicijos darbas sujungti į vieną pasąmonę ir kortos interpretaciją.

Taigi, ką reikia daryti, kad kortų pagalba dar labiau išvystytume savo šeštąjį pojūtį? 

Tai tikrai nelabai skiriasi nuo darbo su kitomis priemonėmis, bet turi vaizdinį pranašumą…

1. Pradėk nuo savo kūno ir proto atpalaidavimo. Daugelis žmonių sutinka, kad tokiam atpalaidavimui puikiai tinka meditacija, kuri suteikia ramybę ir sustiprina tavo aplinkos suvokimą ir jautrumą dvasiniam pasauliui.

2. Ugdyk spontaniškumą. Intuityvūs įspūdžiai geriausi yra tada, kai nebandome jų redaguoti. Pradžioje gali būti naudinga užsirašyti tas pirmąsias į galvą šovusias mintis, kurios kyla pažvelgus į kortą. Kai supranti, kad jau suvoki savo jausmus ir mintis, pereik prie kitos kortos.

3. Atkreipk dėmesį kas paskatina įžvalgas. Būdas, kurio tavo intuityvūs sugebėjimai su tavimi bendrauja gali būti visai kitoks nei kito žmogaus. Ar įžvalga kyla kažkur giliai galvoje? O gal girdi balsą? O gal kyla koks fizinis pojūtis? Be to, kad atkreipsi dėmesį į tai, kokią įžvalgą tau suteikia Taro kortos, atkreipk dėmesį ir į tai, kas tau davė tą signalą ir kur/kaip jis kilo.

4. Išdėliok kortas į pasirinktą dėlionę ir atsitrauk. Neieškok interpretacijų knygose, nebandyk atrasti kažkokią istoriją. Tiesiog užmesk akį į kortas ir pasišalink. Išeik pasivaikščioti ar pasidaryk puodelį kavos… Esmė tame, kad turi priversti savo sąmonę atsiriboti nuo minčių apie kortas, tuo pačiu suteikdamas galimybę savo pasąmonei kaip tik ten ir paklaidžioti. Grįšk prie dėlionės ir užsirašyk pirmas šovusias mintis. Nesvarbu kokios kortos iškritusios, tiesiai ar apverstos, nemąstyk apie tai geros jos ar blogos. Tiesiog pasistenk pagauti tą jausmą, tas mintis, kurias šiuo metu siūlo intuicija.

5. Atrkreipk dėmesį į tai, ko tu nematai. Ar į galvą ateina mintys, kurios iš esmės neturi nieko bendra su tavo išdėliotomis kortomis? Stebėk savo aplinką ir kreipk dėmesį į tai, kas tavo aplinkai nėra įprasta; o gal pajutai fizinį skausmą, kuris tavo kūnui neįprastas…

6. Leisk visoms šioms pirmosioms mintims ir įžvalgoms pasireikšti, kažką tau papasakoti, ir interpretuok kortas tik pačioje pabaigoje ir tik, jei tai būtina.

Sėkmės!