Taro kortų dėlionė SAPNAS

Sapnas, savaime suprantama, yra skirtas sapnų interpretavimui. Paprastas variantas, nes sapnai kartais reikalauja iš mūsų ir gilesnės analizės…

Kažkuris sapnas kelia tau daugiau klausimų nei įprasta? Ką gi, pradėk nuo to, kad dominantį sapną turėtumei užsirašyti ir apgalvoti: kokia gi žinutė, tavo manymu, buvo siunčiama. Ir tik vėliau, kai turėsi susidaręs bent šiokią tokią nuomonę apie savo sapną ir jo prasmę, imkis Taro kortų.

Jei naudojiesi įrašo apie sapnų interpretavimą patarimais, ypač ta dalimi kur aprašomas kitas būdas, tuomet šiam būrimui gali panaudoti jau atsirinktas kortas (permaišyk jas ir išdėliok pagal schemą).

0 – Įvykis/veiksnys. Kodėl? Šios kortos reikšmė šiame dėliojime yra viena iš svarbesnių, nes ji atskleidžia tai, kas tą sapną iššaukė. Tai gali būti emocija, įvykis, nauja ar sena pažintis ir t.t. Smulkiau: jei šioje pozicijoje iškrito Didžiojo Arkano korta, tai dažniausiai ji nurodo, kad problema kankina jau senai. Galbūt ji buvo pamiršta, bet dabar ir vėl nori iškilti į paviršių. Tai gali būti žmogus ar emocija, kurie reikalauja dėmesio. Jei iškrito Mažųjų Arkanų korta, tuomet reikia suvokti, jog reikia imtis kažkokių priemonių, kad išsiaiškintum apie kokią problemą sapnas nori tau duoti žinią.

1 – Bendra sapno tema. Ši korta nusakys dabartinę situaciją. Tai gali būti perspėjimas apie galimą netektį, arba didelio ir svarbaus sprendimo priėmimą, arba emocijos, jausmai, kurie kelia rūpestį. Jei sapnas buvo pilnas gerų emocijų, džiaugsmingas, tuomet tai galima suprasti kaip Visatos pasveikinimą, kad viskas buvo atlikta teisingai.

2 – Kas blokuoja sapno siunčiamos žinutės suvokimą. Kartais tiesiog sunku į viską pažvelgti blaivia galva, tad ši korta padeda būtent tai ir padaryti. Dažniausiai ji tiesiog tiesiai šviesiai pasako tai, kas lyg ir savaime suprantama, bet ką norime nustumti į šalį kaip beprasmį dalyką.

3 – Sapno siunčiama žinutė. Kitais žodžiais tariant, tai supaprastinta sapno esmė. Sakykim, jei iškrito PAKABINTAS – tai tiesiog ir reiškia, kad norint pasiekti kažką, ko taip trokštame, reikės kažką paaukoti. Nes nieko šiame gyvenime nėra už dyką.

4 – Pamoka, kurią reikia išmokti. Šią kortą siūloma laikyti užverstą iki pat pabaigos ir atversti pačią paskutinę. Įsižiūrėkit į ją ir pagalvokit, kokias emocijas ji sukelia? Arba, jei buriate kitam asmeniui, duokit tą kortą žmogui, tegul pasižiūri ir papasakoja kokias mintis ta korta jiems sukelia. Tai greičiausiai ir bus pats aiškiausias paaiškinimas ir nurodymas kaip elgtis toliau. Žinoma, jei prie visų sukeltų minčių prijungsite ir gilesnę kortos reikšmę, galima gauti labai daug įžvalgos ir patarimų, tačiau nereikia pamiršti, kad galutinį sprendimą turime priimti patys.