Visi mes norime žinoti kaip mums seksis versle ir karjeroje, tad nutarėme pateikti Jums

TOP 10 Taro kortų verslui ir karjerai

Diskų tūzas

Diskų tūzas

Visi Tūzai prognozuoja naujas galimybes, tad galite tikėtis naujo darbo pasiūlymo, pakėlimo pareigose ar atlyginimo padidinimo.

Dešimt diskų

Ši korta dažniausiai pranašauja didžius laimėjimus ir sėkmę, teigia, kad pasiekėte savo karjeros viršūnę. Ši korta taip pat nusako stabilumą ir užtikrintumą, pabrėždama, jog susikūrėte sau tvirtą pagrindą tolimesniam karjeros vystymui.

Dešimt diskų
Diskų tūzas

Dvi lazdos

Karjeros planavimas ir kryptingumas, galimybė kelti kvalifikaciją vietoje ir užsienyje. Tokiu būdu padidinsite savo galimybes lengviau pasiekti tai, ko taip norite.

Vežimas

Karieta rieda pirmyn su tvirtu ryžtu ir nusistatymu. Ši korta parodo, kad tvirtai laikote vadeles, kad turite daugiau kontrolės ir atsakomybės ir, greičiausiai, gausite vadovaujančias pareigas.

Dešimt diskų
Diskų tūzas

Trys diskai

Aukštas komandinio darbo lygis ir bendradarbiavimas – tai sėkmnigos karjeros pagrindas. Visapusė pagarba ir atviras bendravimas, laisvas žinių ir patirties dalinimasis su kolegomis – visa tai padės jums būti pastebėtu ir vertinamu. Esate savo srities žinovas ir pavyzdys kitiems.

Šešios lazdos

Sėkmė ir viešas pripažinimas darbovietėje. Gali būti, jog būsite paskelbtas Mėnesio darbuotoju. Apie jus parašys kompanijos naujienlaiškyje ir visai gali būti, jog už savo sunkų darbą gausite premiją.

Dešimt diskų
Diskų tūzas

Imperatorius

Panašiai kaip ir Vežimas, Imperatoriaus korta numato pareigų pakėlimą bei didelę bendradarbių pagarbą. Jūs jiems tikras pavyzdys, į kurį verta lygiuotis.

Aštuonios lazdos

Tarptautinės galimybės arba verslo kelionė. Laukite didelio kūrybinio darbinio krūvio ir tempo, jei norite sulaukti gerų rezultatų savo karjeroje.

Dešimt diskų
Diskų tūzas

Aštuoni diskai

Įgūdžių tobulinimas, apmokymai, savišvieta. Būkite pastabūs ir labai dėmesingi smulkmenoms, nes šį kartą būtent tai ir yra raktas į jūsų sėkmę.

Dvi taurės

Verslo sutarties pasirašymas arba nauja darbo sutartis. Tvirtas bendradarbiavimas.

Dešimt diskų

Toks jau tas mano Top 10 Taro kortų verslui ir karjerai sąrašiukas. Taip pat esu paruošusi Top 10 Taro kortų meilei.

Jei turite kokių nors savo pastebėjimų ar papildymų iš asmeninės patirties, pasidalinkite komentaruose.