Interviu su nauja Taro kortų kalade

>Interviu su nauja Taro kortų kalade
 • Interviu su nauja Taro kortų kalade
 • Interviu su nauja Taro kortų kalade

Pirmą kartą šį dėliojimo būdą užtikau prieš kokius 6 metus ir man jis labai patiko. Metai eina, o šis paprastas dėliojimo būdas mano gyvenime visiškai nepakito. Kas geriau gali mums papasakoti apie Taro kaladės sugebėjimus, jei ne pati Taro kaladė…

Ką pirmiausia darome, kai įsigyjame naują Taro kortų kaladę?

Na, žinoma, pradedame nuo to, kad praplėšiame celofaninį įpakavimą ir iš dėžutės išsitraukiame kortas. Bet ar puolame iškart jas maišyti ir dėlioti, skaityti, aiškinti? Manau, kad dauguma su manimi sutiks, kad tikrai NE. Dažnas iš mūsų kortą po kortos jas peržiūrime, kad pajustume jas savo rankose, kad pajustume popierių, ant kurio jos atspausdintos. Galbūt taip praleidžiame net keletą dienų: vėl ir vėl, korta po kortos mūsų rankose? O gal atliekame valymo ir pakrovimo ritualus? Mėnulis, saulė, kristalai, smilkalai, druska?.. Taip, kiekvienas iš mūsų turi savo stilių, SAVO ritualą…

Aš, pavyzdžiui, mėgstu visas jas peržiūrėti kortą po kortos iš abiejų pusių. Ir ne po vieną kartą, po kelis. Tada permaišau ir vėl žiūrinėju. Atkreipiu dėmesį į tas kortas, kurios kažkuo pritraukia labiau nei kitos. Kas tai? Kas patraukė mano dėmesį? Spalvos, simboliai, o gal tiesiog menas? Ar jos su manimi kalba? Vienų kaladžių prisijaukinimas gali užtrukti kelias valandas ar dienas, bet esu susidūrusi ir su tokiomis, kurios prabilo tik po kelių metų… Kaip sakoma, viskam savas laikas.

Kai pagaliau manau, kad kaladė yra pasiruošusi su manimi pasikalbėti, pasinaudoju šiuo interneto platybėse atrastu dėliojimo būdu Interviu su Taro kalade. Nepamenu kur šią dėlionę tiksliai radau ir tikrai nesu jos autorius, bet naudoju ją pakankamai dažnai, na bent jau tiek dažnai, kiek mano rankose atsiduria nauja Taro kortų kaladė.

 

Šis dėliojimo būdas Interviu su nauja Taro kortų kalade yra tikrai geras būdas susipažinti su savo nauja kalade: prisistatyti pačiam ir leisti prisistatyti savo kaladei

Iš esmės, tai tik pokalbis apie bendro darbo potencialą, kai galima aptarti naujos kaladės stipriąsias ir silpnąsias puses, jos galimybių ribas, galimybę kažko iš jos naujo ir naudingo išmokti ir atrasti koks gi tas geriausias būdas su pasirinkta kalade bendrauti, draugauti ir bendradarbiauti. Kai kurie iš mūsų pasirenkame kalades skirtingiems gyvenimo atvejams: meilės reikalai, darbas ir karjera, dvasinis tobulėjimas ir pan. Ir būtent šis dėliojimo būdas suteikia galimybę geriau ir detaliau pažinti bei geriau pasirinkti kam ji gali būti skirta.

Tai gi, jei nesenai įsigijai naują Taro kortų kaladę ir esi pasiruošęs su ja padirbėti, atlaisvink savo stalą, uždek žvakę, jei mėgsti tą daryti, ir išbandyk šį paprastą, bet gerą naujos pažinties būdą. Beje, ši dėlionė puikiai tinka ir tais atvejais, kai nori iš naujo atrasti savo senai įsigytą ir pamirštą kaladę, arba, kai taip ir neradai būdo geriau susipažinti su kažkuria iš jų, kuri, galbūt, atsidūrė Tavo kolekcijoje, o ne darbinėje lentynoje…

Dėliojimo būdas: Interviu su nauja Taro kalade

Dėlionės pozicijos:

 1. Papasakok man apie save. Kokia yra pagrindinė tavo charakterio savybė?
 2. Kokios tavo, kaip kaladės, stiprybės?
 3. Kokios tavo, kaip kaladės, silpnybės?
 4. Ko gali mane išmokyti?
 5. Koks geriausias būdas būtų iš tavęs mokytis ir su tavimi bendradarbiauti?
 6. Kokie pasiekimai gali mūsų laukti, jei rimtai susidraugausime?

Kortas gali dėlioti kaip Tau patogu. Man patinka jas sudėti beveik ratu (trys viršuje, trys apačioje), bet Tu gali dėlioti kaip tik širdis geidžia: viena eile, ratu, dvi po tris, tris po dvi… Tavo asmeninis stilius turi teisę pasireikšti 🙂 Ir tik Tavo reikalas kaip giliai gvildensi kiekvieną iš kortų… Kartais gilinuosi iki negaliu, o kartais tik permetu akimis, nes viskas iškart aišku. Pasitikėk savo jausmais ir intuicija, kiekviena kaladė vis kitokia. Ši dėlionė skirta labiau Tavo naujai Taro kortų kaladei, tad tegul ji ir diktuoja savo taisykles…

Šiam įrašui aš naudosiu visiškai naują, nes senąją jau visai sutryniau, ir gerai visiems žinomą Rider-Waite Tarot. Ši kaladė daug kam iki skausmo pažįstama…

1. Papasakok man apie save. Koks tavo charakteris?

Apversta Dešimt Taurių

Apversta Dešimt Taurių

Ši kaladė pilna paprastos gyvenimiškos laimės, bet ji mane perspėja, kad pro akis nepraleisčiau ir tos laimės, kurią savo gyvenime jau turiu. Gyventi šia diena – toks pagrindinis mano pasirinktos kaladės moto. Ji nenori savęs lyginti su kitomis kaladėmis, nes ji unikali.

2. Kokios tavo, kaip kaladės, stiprybės?

Apversti Devyni Diskai 

Per daug neatsipalaiduoja ir į viską žiūri pakankamai rimtai. Ji sutinka su manimi, kad gyvenime yra pilna mažų džiaugsmų, bet nereikėtų per daug laiko skirti tiems malonumams. Mokėk džiaugtis, bet žinok, kada turi susikaupti. Ką gi, matau, kad kaladė rimtai nusiteikusi 🙂

3. Kokios tavo, kaip kaladės, silpnybės?

Devynios Lazdos

Per daug pergyvena dėl smulkmenų ir gali būti, kad bus linkusi sutirštinti spalvas. Tačiau yra stipri ir gali susikaupti, kad per daug nenukryptų nuo temos.

4. Ko mane išmokysi?

Vežimas

Įdomu. Kaladė sako, kad išmokys mane dirbti kryptingai ir siekti užsibrėžtų tikslų. Ir svarbiausia, kad viskas vyktų sėkmingai, turiu išmokti vadovautis ne tik logika, bet ir širdimi. Tikslai pasiekiami, kai vyrauja balansas.

5. Koks geriausias būdas iš tavęs mokytis ir bendradarbiauti su tavimi?

Diskų Tūzas

Geriausias būdas mokytis, tai būti atvirai naujovėms. Turiu išlikti pozityvi, optimistiška ir tikinti sėkminga ateitimi.

6. Kas gali būti pasiekta, jei susidirbsime?

Žynys

Labai gerai nuteikianti korta. Bus išmokta gerbti tradicijas, su kuriomis teks susidurti, o gal net sukurti savo, jei neseku niekuo konkrečiai. Manau, kad ši kaladė taps mano mokytoju, kuri pagelbės, kai reikės išmintingo patarimo ar žinių šaltinio. Bus atrastas tiltas tarp manęs ir to, kas aukščiau; kelias į Aukštesnę Sąmonę.


Panašu, kad su šia kalade bus pasiekta tikrai daug ir įdomių dalykų. Svarbiausia, nepamiršti to, kad ji gali kiek sutirštinti spalvas ir pradėti per daug smulkmeniškai viską nagrinėti. Bet tokiu atveju, aš jau žinau, kada geriausia man bus su ja dirbti.

Galbūt nesenai įsigijai naują Taro kaladę? Išbandyk dėlionę Interviu. Na ir, žinoma, būtų įdomu sužinoti kaip Tau sekėsi ją prakalbinti 🙂 Pasidalink savo įspūdžiais komentaruose žemiau!

Sėkmės!

2018-09-17T17:18:36+00:002017 rugsėjo 5|23 komentarai (-ų)

23 Comments

 1. Marumaro 2018 rugsėjo 14 at 0:43 - Atsakyti

  Jau naktis, o tik dabar sugalvojau išmėginti savo, prieš beveik mėnesį pirktas, kortas(“Anne Stokes Gothic Tarot”). Gal galėtume man padėti? Bandžiau pats kažkiek, tai apsidžiaugiau, bet gal kitaip yra…
  1. The Sun
  2. The Hanged Man
  3. The Moon
  4. The Hierophant
  5. Strength
  6. The Fool

  Ačiū iš anksto

  • Laura PPM 2018 rugsėjo 14 at 12:50 - Atsakyti

   Na, kortos tikrai neblogos 🙂
   1. Saulė. Nors pati kaladė yra priskiriama prie tamsiųjų, tačiau ji yra pakankamai optimistinė ir nuolat šventiškai nusiteikusi. Mėgaujasi gyvenimu. Nuolat mėgsta pasisemti naujų idėjų ir yra atvira įvairioms galimybėms.
   2. Pakabintas. Neskuba ir gerai apsvarsto savo atsakymus. Nežinau gerai čia ar blogai, bet nemėgsta skaudinti žmonių, tad kartais didelę dalį neigiamų aspektų pasilieka prie savęs. Į esamą situaciją žvelgia iš įvairių perspektyvų, todėl yra labai objektyvi.
   3. Mėnulis. Labai laki vaizduotė ir fantazijų pasaulis. Jai viskas rožėm klota. Labai jautri kitų jausmams, viską labai sugeria kaip kempinė ir laiko savyje, tad tie skirtingi jausmai persipina ir ji nebeskiria kas yra kas. (Reikės dažnai valymus daryt)
   4. Žynys. Labai gera korta ir į temą 🙂 Visų pirma, išmokys tradicijų, o vėliau privers susikurti ir savo sistemą bei pasaulėžiūrą. Dalintis savo žiniomis tik tuomet, kai kas paprašo, t.y. nepiršti kitiems savo nuomonės, o tiesiog kartais išmintingai patylėti. Išmokys to suvokimo, kad kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, požiūrį ir tikėjimą, su kuriuo tu gali susipažinti ir suprasti, bet nebūtinai priimti kaip savo, nes savo turi pats.
   5. Stiprybė. Geriausias būdas – tai visų pirma išlikti ištikimu sau ir savo pažiūroms. Ta prasme, kad tu gali jas keisti, bet tik savo paties noru, o ne todėl, kad kiti taip pasakė. Rutina, disciplina ir pastovumas. Turi suprasti, kad viskas per naktį neįvyks, tad kelias ilgas ir jei užteks noro, kantrybės ir vidinės stiprybės ir toliau eiti šiuo keliu, viskas seksis kuo puikiausiai.
   6. Kvailys. Nauja pradžia, naujos galimybės. Jūs turėsite puikią galimybę pradėti kažką naujo ir dar niekada nepatirto. Jūsų bendra kelionė – tai kaip saldainis su įdaru vaikui. Smagu, skanu ir nežinai kas viduj.
   Sėkmės!

   • Marumaro 2018 rugsėjo 17 at 16:52 - Atsakyti

    Atsiprašau, bet turiu klausimą. Ar gali kaladė atspindėti savo savininką? Nes perskaitęs jūsų atsakymą, atradau panašumų su savimi…

    • Laura PPM 2018 rugsėjo 17 at 16:59 - Atsakyti

     Taip, gali. Dažniausiai tai įvyksta tuomet, kai esame stipriai susijaudinę. Kortos – tai energijos atvaizdas. Jei jūsų skleidžiama energija yra stipri, ji užgožia viską, kas yra šalia ar net kas yra pačioje kaladėje, kaip kad šiuo atveju, kai ėmėt interviu iš savo kaladės, o ji atspindėjo jus. Todėl ir nepatariama imti kortų į rankas, kai esame labai įsiaudrinę. Reikėtų kiek laiko pralaukti (nuo kelių valandų iki kelių dienų), apsiraminti, įjungti savo pasyvų/objektyvų “aš” ir tik tuomet dėlioti kortas.
     Bet šiuo atveju aš dar prileisčiau ir tą tikimybę, kad jūs tiesiog panašūs ir vienas kitą atradote 🙂

 2. Astuliux 2018 rugsėjo 4 at 22:56 - Atsakyti

  Sveiki. Su šia radiant rider white tarot kalade jau dirbu apie mėnesį bet tik dabar radau kad aš galiu jos paklausti šių klausimų. Jei galite pasakykite kaip mes susidirbsime.
  1. Kardu 6
  2. Tauriu 9
  3. Monetu 3
  4. Tauriu tuzas
  5. Nuosprendis
  6. Atsiskyrelis.
  Ačiū Jums.

  • Laura PPM 2018 rugsėjo 5 at 12:51 - Atsakyti

   Sveiki
   1. Charakteris – 6 kalavijai. Moka labai gerai spręsti problemas, greit mokosi ir prisitaiko prie situacijos. Nuolat siekia naujovių. Tikslas – sukurti geresnį rytojų.
   2. Stiprybės – 9 taurės. Visada pasiekia ko nori. Ji patenkinta gyvenimu, jei galima taip išsireikšti, ir nemato reikalo pergyventi dėl kiekvienos smulkmenos. Ji žino, kad daugiausia pasitenkinimo gyvenime teikia maži malonumai, kuriuos pastebėti sunkiausia.
   3. Silpnybės – 3 diskai. Per daug mėgsta aiškinti ką ir kaip daryti, tuo pačiu ir nepasitikėjimas savo sugebėjimais. Nelabai moka gražiai bendrauti, gali būti per daug grubi ir tiesmukiška.
   4. Ko išmokys – taurių tūzas. Susijungti su savo vidiniu AŠ, išmokti mylėti pirmiausia save, o po to ir kitus, turėti kūrybinį tikslą ir jo siekti, ieškoti gilesnės gyvenimo prasmės, pasitikėti intuicija, vidinės harmonijos, ramybės ir laimės.
   5. Koks geriausias būdas mokytis – Teismas. Turi būti teisinga su pačia savimi ir prisiimti atsakomybę. Nebijoti pasakyti savo nuomonę. Turi tvirtai žinoti ko sieki ir nori iš gyvenimo; ir tų pasikeitimų siekti sąmoningai, t.y. labiau atsiverti naujoms galimybėms ir po truputį tampant kitu žmogumi. Tokiu, kokiu visada norėjai būti.
   6. Kas gali būti pasiekta – Atsiskyrėlis. Pagerinsi savo galimybes padėti kitiems, nušviesti jiems kelią. Nesėdėti rankų sudėjus, o nuolat siekti kažko daugiau, nes tobulumui nėra ribų. Įgausi nemažai išminties.
   Sėkmės!

 3. Daiva 2018 rugsėjo 2 at 23:40 - Atsakyti

  Labai patiko susipažinti su savo kalade 🙂 Man ji atrodo kaip tik man skirta. Gal galite parašyti kaip Jūs ją matote?
  1. Kalavijų pažas
  2. Saikingumas
  3. Diskų karalius
  4. Taurių karalius
  5. 4 kalavijai
  6. 4 skeptrai
  Ačiū

  • Laura PPM 2018 rugsėjo 4 at 19:11 - Atsakyti

   Smagu, Daiva, kad patiko 🙂 Įdomu apie kurią kaladę kalbame, nes reikšmės gali kažkiek skirtis…
   Na, imant tradicinę RW, mano pastebėjimai būtų tokie:
   1. Charakteris – Kalavijų pažas. Prieš kalbėdamas, gerai viską apgalvoja. Tavo angelas sargas, jei taip galima išsireikšti. Nemėgsta konfliktų ir yra kantrus. Greit besimokantis ir imlus naujai informacijai, smalsus ir žingeidus, kartais mėgsta papletkavoti 🙂 Bet šiaip yra guvaus ir aštraus proto, energingas, logiškai, anališkai mąstantis.
   2. Stiprybės – Saikingumas. Daug pasakantis jau kortos pavadinimas. Ji labai subalansuota ir, jei galima taip išsireikšti, atradusi ramybę savyje. Kantri, teisinga, lengvai randanti kalbą su bet kokio tipo žmonėmis, tačiau per stipriai neprisirišanti.
   3. Silpnybės – Diskų Karalius. Sakyčiau, kad didžiausias minusas- tai per didelis pasitikėjimas savimi ir per didelis praktiškumas, labai toks “prie reikalo” ir kuo žemiškiau. Konservatyvus ir besilaikantis tradicijų, nelabai lankstus.
   4. Ko išmokys – Taurių Karalius. Padės ugdyti vidinę ramybę, geraširdiškumą ir altruizmą, kaip būti empatiška ir palaikančia tuos, kuriems to labiausiai reikia. Labiau pasitikėti savo intuicija bei nebijoti patarti kitiems, nes įgausi nemažai išminties.
   5. Koks gerausias būdas mokytis – 4 kalavijai. Koncentracija ir ramybė. Viską ramiai apmąstant ir pasidarant savo išvadas. Nepersidirbant, ramiai. Žinant kada mokytis, dirbti, o kada ilsėtis.
   6. Kas gali būti pasiekta – 4 lazdos. Tvirta, graži ir patikima draugystė, kuri turės visą potencialą peraugti į kažką daugiau. Svarbiausia nesustoti, nes 4 lazdos – tai laikinas stabilumas, kuris turės kažkaip vystytis. Tad kas bus vėliau – parodys laikas ir gyvenimas.
   Sėkmės!

 4. Rometa 2018 balandžio 9 at 17:41 - Atsakyti

  Laba diena, na mano interviu labai idomus…Su apverstom dar nebandau. Nelabai galiu suprasti stipriuju ir silpnuju kalades savybiu 🙂
  Kalade Rider – Waite Taro
  1.Zvaigzde
  2.Velnias
  3.Kalaviju 7-ake
  4.Lazdu 8-ake
  5.Magas
  6.Stiprybe

  • Laura PPM 2018 balandžio 10 at 14:23 - Atsakyti

   Sveiki 😉
   1. Kaladė yra optimistiška, pilna teigiamų minčių ir ryžto. Ji tiki savimi ir savo sugebėjimais, intelektuoali ir tuo pačiu artistiška. Dirbs kitų dvasinės gerovės labui.
   2. Velnias kaip kaladės stiprybė 🙂 Labai įdomu. Manau, viena iš tokių savybių gali būti tai, kad turi ji yra ambicinga, bet moka suderinti darbą su malonumu. Į tai ką daro žiūri su dideliu užsidegimu ir aistra.
   3. Manau, kad kaladei trūksta kantrybės, taip pat yra labai nepriklausoma, laužanti taisykles ir kartais meluojanti, taip sakant, nėra iki galo sąžininga. Šiam punktui traukčiau dar vieną kortą, kad ji paaiškintų, ką būtent turi omenyje.
   4. Labiau koncentruotis į čia ir dabar, nei į praeitį ar tolimą ateitį. Išmokys tempo: suktis ir judėti greičiau, sprendimus priimti greičiau. Padidinus tempus galima pasiekti daugiau per tą patį laiką.
   5. Būti atvirai naujovėms, naujai informacijai, o jos bus tikrai nemažai. Ir būtinai išbandyti tai, ką išmokai. Nes tik per praktiką yra pasiekiama kažkas daugiau, tik per praktiką artėjame prie tobulumo.
   6. Įgausite daugiau vidinės jėgos ir pasitikėjimo savimi, pasididžiavimo ir ryžto, išmoksite save kontoliuoti ir labiau atjausti užjausti artimą ir svetimą.
   Kaladė nusiteikusi pakankamai draugiškai ir ryžtingai. Tik perklausčiau jos dar kartą, kad patikslintų dėl silpnybių savo ir tų Septynių Kalavijų. Sėkmės!

 5. Jurga 2018 kovo 8 at 21:01 - Atsakyti

  Sveiki, isigijau nauja karate. Gal padetumete isanalizuoti iterviu. 🙂 xx
  1. 9 kardai (Tai mane labiausiai suglumino.
  2. 3 monetos
  3. Lazdu tuzas
  4. Kvailys (labai Krista. Siulys nutrutgalviska kelione mokinantis:)
  5. 3 taures
  6. 8 monetos

  • Laura PPM 2018 kovo 9 at 0:04 - Atsakyti

   Sveiki, o kokią kaladę įsigijote? Nes tam, kad galėčiau pagelbėti Jums su interpretacija, man reikia žinoti, kokią kaladę turite 😉

   • Jurga 2018 kovo 9 at 10:55 - Atsakyti

    Atleiskit tai turejau pamineti pirmiausiai.
    Myliu kates ir jauciuosi giliai viduje esanti raganiuke ( zinoma dar tik mokinuosi tai praktikuoti)
    O taro kortas isigijau sias Everyday Witch Tarot, jos ir vaizduoja raganiukes ir visur simbolizuoja kates
    Aciu

    • Laura PPM 2018 kovo 9 at 12:18 - Atsakyti

     Šios kortos labai šaunios 🙂 Kaladė pati iš savęs labai pozityvi, net ir blogiausiose kortose yra labai daug optimizmo.
     Na, jei trumpai…
     1. 9 kalavijai – manau, kad kaladė yra labai pozityvi, optimistiška ir bando parodyti jums, kad po tamsos visada pateka saulė. Matote, ji jau matosi pro langą.
     2. 3 monetos – kaladė labai gera mokytoja ir ji visom keturiom už komandinį darbą.
     3. Lazdų tūzas – hmm, sakyčiau, kad didžiausia silpnybė – tai kūrybingumo, energijos, entuziazmo trūkumas, naujų idėjų nebuvimas.
     4. Kvailys – išmokys į viską žiūrėti paprasčiau, rizikuoti, kai kažko labai sieki, pasikeitimus priimti su pozityvia ir optimistine nuotaika, nes viskas bus gerai 🙂
     5. 3 taurės – kiekviena diena su šia kalade turėtų būti kaip šventė 🙂 mėgaukitės jos draugija, tai turi būti tvirta jungtis, kaip vedybos 🙂
     6. 8 monetos – sunkaus darbo ir mokslo dėka bus pasiektas meistriškumas.
     Sėkmės draugaujant!

 6. Puma 2017 gruodžio 12 at 21:37 - Atsakyti

  Sveiki,norėjau paklausti jūsų nuomonės.esu naujokė.įsigyjau labai lauktą kaladę “witches tarot”
  Išmečiau susipažinimui kortas
  1.charakterio savybės-lazdų riteris,2.stiprybės-taurių riteris,3silpnybės-jėga,4.ko gali išmokyti-vežimas,5.koks geriausias būdas tai daryti-lazdų tūzas,6.kokie pasiekimai jeigu susidraugautumėm-mirtis.
  Ačiu.

  • Laura PPM 2017 gruodžio 12 at 22:13 - Atsakyti

   Sveiki,
   na, Witches Tarot, kiek žinau, turi nemažą knygą, kurioje pateikiamas šios kaladės aprašymas bei kortų reikšmės. Kadangi aš ir pati mėgstu dirbti su šia kalade ir pakankamai gerai ją žinau, tai sakyčiau taip:
   1. Charakteris – stiprybė, užsispyrimas ir tikslo siekimas. Kaladė yra pasirengusi nuotykiams ir veiksmui, turinti tvirtą nuomonę. Niekada nežinai ko gali tikėtis.
   2. Stiprybės – iškalbingumas, ištikimybė ir tiesos siekimas. Ji nuoširdi ir empatiška, garbinga, romantiška ir kūrybinga. Manau, ji puikiai kalbėsis romantikos klausimais.
   3. Silpnybės – manau, nesugebėjimas susivaldyti ir per stiprus savo valios reiškimas, balanso tarp jėgos ir švelnumo nebuvimas.
   4. Ko gali išmokyti – valdyti savo asmeninę vidinę jėgą. Vietoje to, kad pasiduotum kažkuriai vienai pusei (mistikai ar kasdienybei), turi galimybę išmokti suvaldyti abi šias jėgas ir nukreipti jas viena linkme, rasti vidinį balansą.
   5. Geriausia būdas – būti atvirai naujoms galimybėms ir asmeniniam augimui. Sunkus darbas nenueis veltui. Dirbk su ja, mėgaukis tuo bendravimu ir mokykis.
   6. Pasiekimai – labai įdomi korta 🙂 Sakyčiau visiška transformacija ir atgimimas. Jei nepasiduosi sunkumams, ši kaladė padės tau tapti visai nauju žmogumi. Šioje kortoje labai svarbi ne tik raitelio figūra, bet ir vaiko. Jis nebijo mirties, jis ją sveikina, nes jis žino, kad visi pasikeitimai tik į gera.
   Sėkmės!

 7. jurgita 2017 spalio 30 at 18:20 - Atsakyti

  sveiki,esu naujoke ir noreciau paklaust jusu nuomones.1.kalades charakterio savybes-TEISMAS,2.stiprybes-PENTAKLIU KARALIENE,3.silpnybes-LAZDU KARALIUS,4.ko gali mane ismokyti-PAKABINTASIS,5.koks geriausias budas is taves mokytis ir su tavim bendrauti-PENTAKLIU DVEJETAS,6.kokie gali buti pasiekimai mums bendraujant-LAZDU KETVERTAS.

  • Laura PPM 2017 spalio 30 at 18:51 - Atsakyti

   Labas, Jurgita!
   Žinoma, reikšmes dar kiek įtakoja ir pati kaladė. Nežinau, kurią naudoji, bet pasistengsiu pagelbėti bendrosiomis Taro kortų reikšmėmis.
   1. Teismas – manau, kad pagrindinė kaladės savybė, tai teisingas vertinimas. Be jokio išankstinio nusistatymo. Ji viską apsvarsto ir pasveria, ir tik po to “kalba”.
   2. Diskų Karalienė – ši kaladė bus kaip besirūpinanti mama, išmintinga, švelni, nuoširdi ir moteriška. Jos stiprybė – sugebėjimas paguosti, patarti ir pagelbėti kiekvienam, kas tik kreipiasi.
   3. Lazdų Karalius – silpnybės greičiausiai visgi bus per didelės ambicijos ir užsidegimas, noras nuolat būti priekyje ir lyderiauti. Noras viską turėti “čia ir dabar”.
   4. Pakabintasis – ši kaladė gali išmokyti kantrybės ir atsipalaidavimo, ramybės net tuomet, kai atrodo, jog žemė slysta iš po kojų. Išmoksi pažvelgti į viską iš įvairių pusių ir galbūt išmoksi mažiau pergyventi dėl ne tokių jau ir svarbių gyvenimo nesklandumų.
   5. 2 monetos – svarbiausia išlaikyti balansą. Neapsiimk per daug, nepervark, neskubėk. Gali būti, kad ši kaladė pagelbės Tau hobį paversti verslu? 🙂 Nuo kažko juk reikia pradėti.
   6. 4 lazdos – labai gera korta, manau, pasiekimams apibrėžti. Tau bus atviros visos galimybės ateičiai kurti. Tai pasiekta harmonija ir tvirtos draugystės pagrindas.
   Manau, kad Tavo kaladė labai draugiškai ir geranoriškai nusiteikusi, ir gali būti, kad tapsite draugais iki pat pabaigos 🙂 Sėkmės!

 8. Kristoline 2017 rugsėjo 19 at 21:22 - Atsakyti

  Sveiki, norejau paklausti pagal jusu sita kalades pazinima esu dar tik pradedancioji tai klausiu jusu nuomones 1kalades charakterio savyvbes -saikingumas, 2 stiprybes -velnias 3 silpnybes-
  bokstas, 4 ko gali mane ismokyti -5monetos,5koks geriausias budas is taves mokytisir su tavim bendrauti -4monetos ir 6 kokie pasiekimai gali musu laukti bendraujat -3monetos

  • Vilnius Occult 2017 rugsėjo 20 at 11:59 - Atsakyti

   Labas!
   1. Saikingumas – kaladė pasižymi kantrybe ir subalansuotu požiūriu į gyvenimą bei kylančius klausimus. Ji linkusi apjungti, rodos, du neapjungiamus dalykus ir sukurti kažką visiškai naujo.
   2. Velnias – labai stipri vidinė valia, žemiškas ir materialus požiūris į aplinką.
   3. Bokštas – negatyvumas, destrukcija, pyktis, tiesmukiškumas.
   4. 5 monetos – manau, kad kaladė gali išmokyti prašyti pagalbos, kai jos reikia. Neverta visko atsisakyti tik tam, kad iš šono atrodytumėte stipri. Kartais verta perlipti per save ir paprašyti pagalbos. Per galvą niekas neduos…
   5. 4 monetos – turi būti užsispyrusi ir susikoncentravusi į siekiamą tikslą.
   6. 3 monetos – įgausi daug patirties ir pasitikėjimo savimi. Vertinsi savo pasiekimus ir būsi pasiruošusi mokytis toliau.

   O kokia čia kaladė? Rider-Waite? Ji nusiteikusi pakankamai agresyviai ir nesiruošia pataikauti. Manau, kad besimokant su ja, Tau teks patirti daug tokių momentų, kai norėsi viską mest ir pamiršt. Bet jei atsilaikysi ir užsispyrusi toliau mokysies, Tavo pasiekimai gali būti labai aukšti. Nepamiršk, kad visada yra kur tobulėti 😉 Sėkmės!

 9. mirtisee 2017 rugsėjo 10 at 15:55 - Atsakyti

  ačiū.
  dar vienai kaladei esu naudojusi kitokę dėlionę.
  Nuoroda buvo pašalinta

  1.- kas aš šioje kaladėje, kaip ji priima
  2.,3.,4.- į kokius klausimus ši kaladė geriausiai atsakys
  5.- kaip bendradarbiausime
  6.- ko man šiuo metu labiausiai trūksta, ką ji rekomenduoja
  7.- kuo ją uždengti
  galima pridėti ir 8 poziciją, jai nori uždengti ir iš viršaus

 10. mirtisee 2017 rugsėjo 9 at 23:53 - Atsakyti

  Patinka ši dėlionė pati ją ir naudoju… ir klausiau naujos kaladės ir ji atsakė taip:
  1. kaladė save charekterizavo – 7 kardai –
  2. kuo stipri – 10 lazdų – sunkaus darbo korta..
  3. kuo silpna – 9 pentakliai – tad darbiniais klausimais geriau neklausti 🙂
  4. ką ji man duos, kodėl ją išsirinkau – teismas (XX) –
  5. kaip bendradarbiauti su ja, kaip geriau kaladę suprasti iškrito – žvaigždė(XVII) –
  6. kaip susiklostys bendradarbiavimas – 2 lazdos – daug galimybių, produktyvus bendradarbiavimas
  gal padėsite patikslnti jūsų įžvalga…nes 1, 2,4,5 punktuose pastrigau

  • Vilnius Occult 2017 rugsėjo 10 at 11:33 - Atsakyti

   Na, aš Jūsų variantą interpretuočiau taip:
   1. Sakyčiau, kad yra didelis pomėgis kapstytis po svetimus gyvenimus.
   2. Manau, kad tikrai ir stipriai gilinsis ir dirbs ties užduotimis.
   3. Čia labiau ne darbiniai, o finansinės ir verslo gerovės klausimai. Jų geriau neliesti.
   4. Išmokys rasti balansą ir nepulti teisti kitų, kol nežinomi visi faktai. Tai taip pat rodo stiprų dvasinį prabudimą.
   5. Pozityvumas, įkvėpimas ir dvasinis tobulėjimas turi lydėti jūsų draugystę. Būk atvira naujoms idėjoms.
   6. Puiki partnerystė, balansas. Jei bus išlaikytas pozityvus mąstymas, bus daug pasiekta.

Palik komentarą