Ar leisti kitiems liesti savo Taro kortas

Nesenai nusipirkai naują Taro kortų kaladę ir dabar stebi kaip tavo draugas ar klientas bando tas kortas maišyti, kaip kortos krenta jam iš rankų ir pasklinda ant grindų, kaip jis bando tas kortas surinkti atgal į visumą, negrabiais pirštais užlenkdamas kortų kampus. Tu negali į tai žiūrėti ramia širdimi! „Kokio velnio daviau šiam asmeniui savo Taro kortas?!”

Skirtingi žmonės skirtingai žiūri į tai, duoti ar neduoti kitam asmeniui liesti savo Taro kortas. Kai kurie džiaugiasi galėdami savo klientui įduoti kortas į rankas, kai ruošiasi Taro skaitymui, tuo pačiu paprašo kliento nukreipti į Taro kortas savo energiją, kad galėtų gauti aiškų ir susijusį su pačiu klientu skaitymą. Kartais ir būrėjas, ir klientas maišo kortas, kad abu labiau įsilietų į visą procesą…

Tuo tarpu, kiti mėgsta, kad klientas dėstytų savo problemą ir klausimus, kol skaitytojas maišo savo Taro kortų kaladę (panašiai kaip internetinio (on-line) skaitymo metu. Tokio tipo skaitytojai dažniausiai labai saugo savo Taro kortas ir pasistengia, kad niekas kitas, tik jie tas kortas gali liesti. Taro kortos tokiam aiškintojui yra kažkas švento. Kartu tai apsaugo ir nuo neigiamos energijos, kurią klientas gali perduoti kortoms.

Jei pergyveni dėl to, kad kitas žmogus galėjo pernešti dalį savo energijos, nepamiršk, kad visada gali pasinaudoti papildomais, greitais, bet veiksmingais

Taro kortų valymo būdais:

  • Tiesiog maišyk-permaišyk kortas su mintimi, kad maišymo tikslas yra išvalyti bet kokią nereikalingą energiją.
  • Jei dabar pilnaties laikas, palikt savo kortas ant palangės per naktį, kad prisigertų Pilno Mėnulio energijos. Paraganauk!
  • Ant kaladės porai valandų uždėk kokį skaidrų kristalą, pvz, kalnų krištolą.
  • Pabelsk į kaladę, kad išskaidytum ir išvaikytum bet kokią likusią svetimą energiją.
  • Pavedžiok uždegtus šalavijo smilkalus virš kaladės. Šalavijas nuo senų laikų žinomas ir Baltų tradicijoje, pasižymi stipria energijos valymo jėga.

Ar leisti kitiems liesti taro kortas
Man asmeniškai nėra skirtumo. Dažnai viskas priklauso nuo žmogaus, kuris atsiduria prieš mane. Būna atvejų, kai paprašau savo klientų išmaišyti ir nukelti kortas, kad jie ne tik įkrautų kortas savo energija, bet ir patys galėtų labiau susikoncentruoti į seansą. Tačiau, būna atvejų, kai klientai patys bijo Taro kortų, jiems smalsu ką jos pasakys, bet į rankas tikrai neims. Kai tenka burti internetu, savaime suprantama, kad kortas maišau pati dėl labai paprastos priežasties – kartais mano klientai būna toli toli kitame pasaulio kampe…

Manau, svarbiausia yra tai, kad ir Tau, ir Tavo klientui būtų patogu tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tačiau, yra vienas pakankamai svarbus momentas, kurį turėtu atminti: duodamas kortas kitiems, Tu pagreitini pačių kortų susidėvėjimo procesą. Pamenu tokį vieną savo klientą, kuris buvo tiek įsiaudrinęs, kad kortas maišė su tokiu įkarščiu, jog po vieno seanso turėjau su ta kalade atsisveikinti, galima sakyti, tik skuteliai buvo telikę :) Tad pirk kokybiškas storesnes kortas.

Kad ir kokį būdą naudoji, atmink, kad jis turi būti iš širdies, o ne todėl, kad jam yra „nustatytos” kažkokios taisyklės. Rask savo kelią ir savo būdą!

Na, o čia gali plačiau pasiskaityti apie Taro kortų (ir ne tik) seansų metu ir po jų naudojamus kristalus, kurie palaiko ir apvalo:

Tai gi, kokio tipo aiškintoja (-as) esi tu? Ar tu nieko prieš, kai kiti ima tavo Taro kortas į rankas, ar tu saugai jas kaip savo akį? O gal tu kažkas per viduriuką – turi vieną Taro kortų kaladę, kuria daliniesi su kitais, o kitą ar kitas laikai tik sau?